У Кам’янці завершився ІІ медіа-форум

У Кам’янці завершився ІІ медіа-форум
  • Три дні медійники із різних українських міст удосконалювали свої знання зі сфери журналістики, PR, комунікації та права.
  • А вчора,23 квітня, відбулося закриття ІІ Кам’янець – Подільського медіа-форуму.
  • Спікерам подякували, учасникам роздали сертифікати.

Упродовж трьох днів, з 21 по 23 квітня,  у Кам’янці – Подільському проходив другий за рахунком медіа-форум. Лектори із Харкова, Рівного, Одеси, Києва ділилися досвідом із журналістами, PR-никами. 

Спілкувалися на теми соцмереж та їхнього корисного використання у професійній журналістській діяльності.

Читайте також: Як минув перший день кам’янецького форуму.

Упродовж другого і третього дня форуму учасники дізналися про те, як «треба говорити, щоб тебе побачили» від декану факультету журналістики НУ «ОЮА» Тетяни Кузнецової.  Олександр Щелоков та Анастасія Розлуцька розповіли про проект «E-DATA» так як електронні інструменти можна використовувати у ході проведення журналістських розслідувань.

Олена Лептуга поділилася досвідом про роботу у конвергентній редакції. Розповідала на прикладі функціонування харківського інтернет-видання «Накипело». Леся Ярошенко із Києва з КНУ ім. Шевченка повідала присутнім аспекти поширення соціальної реклами.

Юрій Фінклер із МЕГУ ім. Дем’янчука описав якими є влада та ЗМІ у «постамайданний» період. А завершила форум Олена Тараненко, завкаферди Донецького національного університету ім. Стуса. Мова лекції йшла про підміну смислів в умовах війни.

Завершився форум врученням сертифікатів учасникам заходу.

Загалом зареєструвалося на захід трохи більше 80 учасників. Але далеко не всі відвідували захід. Якщо зрівняти із минулим роком, то І медіа-форум зібрав значно більше учасників.  Ймовірно, невелика кількість присутніх на лекції учасників пов’язана із паралельним відкриттям турсезону – журналістам треба було встигнути скрізь: і на форумі побути, і рекорди фіксувати.

0
0
0
0
Популярне у Кам'янці Популярне у Кам'янці
Молодь Кам’янця закликає містян допомогти  волонтерам організації "Душа бродяги" Молодь Кам’янця закликає містян допомогти волонтерам організації "Душа бродяги"
Надзвичайники знищили гранату часів Другої Світової війни Надзвичайники знищили гранату часів Другої Світової війни Фестиваль "Бруківка" запрошує до співпраці Фестиваль "Бруківка" запрошує до співпраці У Кам’янці відбувся урочистий вечір, присвячений 500-річчю Реформації У Кам’янці відбувся урочистий вечір, присвячений 500-річчю Реформації
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up