У Кам’янці зросла вартість на вуличне освітлення

У Кам’янці зросла вартість на вуличне освітлення
фотол - з мережі Інтернет

У КП «Міськліфтсвітло» кажуть, що  раніше  за січень за вуличне освітлення треба було заплатити 480 тисяч гривень, то, згідно з новими тарифами, ця сума зросте до 680 тисяч. 

 

Згідно із інформацією, оприлюдненою на офіційному сайті Кам’янець – Подільської міської ради, з 1-го січня 2017 року відмінено пільговий тариф на освітлення вулиць у нічний час. Таким чином, вартість вуличного освітлення зросте. Якщо раніше  за січень за вуличне освітлення треба було заплатити 480 тисяч гривень, то, згідно з новими тарифами, ця сума зросте до 680 тисяч, - пояснюють у КП «Міськліфтсвітло».

Згідно з постановою НКРЕКП від 15.12.2016 року за №2210, з 1 січня 2017 року при розрахунках за електричну енергію, що використовується на потреби зовнішнього освітлення населених пунктів, коефіцієнт 0,6 в межах зон доби до роздрібного тарифу застосовуватися не буде.

 

0
0
0
0
Сьогодні у Кам'янці Сьогодні у Кам'янці
У Кам’янці відкриють Молодіжний центр У Кам’янці відкриють Молодіжний центр
У Кам’янці відновлюють опалювальний сезон У Кам’янці відновлюють опалювальний сезон Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Кам'янець в Instagram: яскраві фото тижня Кам'янець в Instagram: яскраві фото тижня У Кам’янці-Подільському покажуть "Божевільну ніч, або №13" У Кам’янці-Подільському покажуть "Божевільну ніч, або №13"
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up