Як кам’янчанка вчила мужності свого естонського чоловіка: в ефір вийшов випуск “Міняю жінку"

  • Сьогоднішній ефір телеканалу “1+1” не обійшовся без чаруючих зимових пейзажів Кам’янця - Подільського.
  • У шоу “Міняю жінку" експериментувала родина Філатових із Кам’янця.
Як кам’янчанка вчила мужності свого естонського чоловіка: в ефір вийшов випуск “Міняю жінку"
Скрін із передачі "Міняю жінку"

Цей тиждень - тиждень Кам’янця - Подільського на телебаченні. То “Ревізор” з інспекцією приїжджав, то мінялися тут жінками на міжнародному рівні. Сьогодні, 18 жовтня, в ефір телеканалу “1+1” вийшов випуск шоу “Міняю жінку". На експеримент зважилася талановита сім’я із Кам’янця - родина Філатових.

Дружина Божена має авторську студію, де займається створенням вишитих дизайнерських речей. Чоловік - Твердослав, голова ГО “ Фередація козацького фехтування”.  У родині троє синів-козаків: Ярослав, Святослав, Владислав.

Вирушила Божена до Естонії, в містечко Тарту. Там вона зустріла свого тимчасового чоловіка - Олександра, який  є IT-шником, і двоє діток: хлопчик Еяль в дівчинка Іланіт. Божена цьому зраділа, бо їй завжди було цікаво - як виховувати доньку, маючи трьох синів.

До Кам’янця в родину козаків приїхала Анат, що на життя заробляє тим, що є приватним підприємцем.

Обидві жінки мали на меті пізнати нової культури. Естонська дружина була вражена єдністю родини Філатових, зокрема справою Божени. Ба більше, навіть допомогла Твердославу створити міжнародну платформу в Інтернеті, де Божена могла б продавати свої вироби. Анат вперше скуштувала борщ, а також спробувала його вперше варити. Зробив це, щоправда, юний козак Святослав.

В Естонії діти не так йшли на контакт із новою мамою, постійно проводячи час із гаджетами. Божена навіть подарувала своєму естонському чоловікові сокиру, аби той через фізичні навантаження все ж продемонстрував мужність. Після двох роликів у Youtube, Олександр спробував рубати дрова.

Подивитись випуск можна тут:

 

 

Коментарі

У одній з аптек міста затримали зловмисника, який намагався поцупити медикаментів на суму 3 500 гривень.

Активні кам’янчани долучилися до загальноміського велопробігу.

Житловий будинок по вулиці Ладигіна спалахнув через коротке замикання електромережі.

Представники церковних громад та кам’янчани об’єдналися для того, щоб провести загальноміську ходу на захист традиційних...

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up