З Кам’янця до Хотина бігли спортсмени. У місті пройшов напівмарафон

  • Сьогодні, 23 квітня, відбувся напівмарафон “TWO FORTRESS - 2017”.

  • Участь взяло близько 40 учасників. Бігли спортсмени понад 20 кілометрів, сполучивши таким чином дві фортеці - кам’янецьку та хотинську.

З Кам’янця до Хотина бігли спортсмени. У місті пройшов напівмарафон

У рамках відкриття туристичного сезону, що цьогоріч минув під гаслом “Камянець активний! Камянець спортивний!" відбулося чимало заходів. Зокрема, сьогодні, 23 квітня, пройшов ще один - напівмарафон“TWO FORTRESS - 2017”.  Стартував він від фортеці у Кам’янці - Подільському, де попередньо відбулася реєстрація учасників. Далі їм передбачалося пробігти відстань більш, ніж у 20 кілометрів. Фінішували учасники бігу біля Хотинської фортеці.

Серед учасників були і кам’янчани, і гості з Чернівців, Тернополя та Київщини. Журналісти “20 хвилин” цікавилися, що мотивувало їх взяти участь у напівмарафоні.

Наталія Семенович, учасниця з київщини:

“Зазвичай зараз в Україні дуже багато пробігів і так, відносно, недалеко їхати. Тому вирішила приїхати і пробігти”.

Діана Рудавчук, кам’янчанка:

“Тому, що я займаюсь легкою атлетикою і мені це дуже подобається. Це дуже чудово, що люди беруть участь в таких марафонах і ведуть спортивний образ життя”.

Подібні заходи - підтверження того, що спорт - це модно. А разом із Кам’янцем активними й спортивними стали жителі інших міст України.

Коментарі

У одній з аптек міста затримали зловмисника, який намагався поцупити медикаментів на суму 3 500 гривень.

Активні кам’янчани долучилися до загальноміського велопробігу.

Житловий будинок по вулиці Ладигіна спалахнув через коротке замикання електромережі.

Представники церковних громад та кам’янчани об’єдналися для того, щоб провести загальноміську ходу на захист традиційних...

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up