Активно й спортивно у Кам’янці відкрили турсезон-2017 (ФОТО)

  • Велозабіг, рекорд України, ТУРатлон, виступи акробатів, американський футбол, спортивні танці із Амадором Лопесом під Ратушею – це далеко не все, що підготували до відкриття туристичного сезону у Кам’янці.
  • Цьогорічне гасло свята – «Кам’янець активний, Кам’янець спортивний».
  • Журналісти «20 хвилин» бачили, як відкривали турсезон-2017 у Кам’янці – Подільському.
Активно й спортивно у Кам’янці відкрили турсезон-2017 (ФОТО)

Щороку тематика відкриття туристичного сезону – різна. Минулого року, наприклад, відкривали сезон у стилі «ретро». Цьогоріч – спортивна тематика. Журналісти «20 хвилин» запитали в Альони Куземи, директора департаменту гумполітики у Кам’янці – Подільському, чому саме спортивний лейтмотив свята?

«Тому, що бути здоровим - це  бренд. Активний відпочинок зараз набирає дуже великих обертів. Тому, що на це є попит. Тому, що туристи, які приїжджають в місто, віддають частинку часу для того, щоб довідатися про історію Кам’янця  - Подільського. Але разом з тим, це вікова категорія – до 35-40 років – це люди досить активні, люди, які бажають не сидіти на місці. А Кам’янець: його природа, його каньйон, околиці – вони  всі покликані для того, щоб тут не тільки сидіти і насолоджуватися, а разом з тим здобувати позитивні емоції в рухові, в драйві, в активностях. Тому – «Кам’янець активний, Кам’янець спортивний», - каже Альона Кузема.

День відкриття турсезону стартував із ТУРалону.

Спортсмени випробовували себе на витривалість, силу та спритність.

 Річкою, каньйоном, на велосипеді: як у Кам’янці пройшов перший ТУРатлон 

У Старій фортеці стартував фестиваль експериментальної археології «Археологічний пікнік».

Там кожен мав змогу спробувати себе у ролі дослідника-археолога.

Щороку Кам'янець – Подільський фіксує нові рекорди. У 2017 році їх буде аж два. Перший відбувся сьогодні, 22 квітня.

1488 людей одночасно стрибали через скакалку.  Це новий рекорд України.

Подивитися, як встановили кам’янчани новий рекорд – можна у матеріалі.

Завтра, 23 квітня, фіксуватимуть ще один рекорд – «Найбільша кількість людей, що одночасно займаються йогою». Тож, не пропустіть!

Відбувся матч із американського футболу в рамках першого туру Чемпіонату України. Кам'янецькі "Титани" грали із "Орлами" з міста Здолбунів. 

Відразу після того, як зафіксували рекорд, учасники долучилися до масового забігу. Від стадіону ім. Тонкочєєва бігли  до Ратуші у Старе місто.

За таким же маршрутом їхали велосипедисти.

На площі Польський Ринок акробати демонстрували трюки, від яких перехоплювало подих.

Уже під вечір, Амадор Лопес, відомий українсько-венесуельський хореограф, разом із учасниками фествиалю "Перлина Поділля" підготували флешмоб.О 16.00 годині розпочалося офіційне відкриття турсезону.  Свято продовжуватиметься ще завтра, 23 квітня. Програму можна проглянути тут.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up