За жорстоке вбивство душогубу дали 14 років позбавлення волі

  • Випивши алкоголю, товариші почали сперечатись. Сварка згодом переросла у бійку.
  • Господар оселі довго не замислювався: спершу кулаками товк по голові “товариша”, а потім ножем вдарив його у шию. Потерпілий від ран помер на місці.
  • Суд довів вину чоловіка - тепер його засудять до 14 років за ґратами.
За жорстоке вбивство душогубу дали 14 років позбавлення волі

Чоловік запросив до себе у гості товариша. Там вони добре випили алкоголю, після чого почали сперечатись. Суперечка довго не затягнулась - господар оселі почав бити кулаком в голову свого гостя. Після чого взяв ніж і вдарив ним в область шиї та грудної клітини. Від ран потерпілий відразу помер.

Усвідомивши, що скоїв, чоловік спробував приховати сліди злочину - знівечене тіло з ножем у шиї він замотав у простирадло, одягнув та сховав у погребі.

Як інформує прес-служба прокуратури Хмельницької області, в суді повністю доведено вину кам’янчанина. Засудженому призначено покарання у виді 14 років позбавлення волі.

 

Коментарі

Середина зими дивує свою мінливістю. Але завтра, 20 січня, українцям прогнозують похолодання, а також сніг і ожеледицю...

З 2012 року одне із підприємств стало власником будівель і споруд частини виробничого комплексу у м. Кам’янці-Подільському. Але...

Житель міста Дунаївці Ілля Галєта 11 днів тому пішов з дому. Досі звістки про нього немає. Можливо, юнак поїхав до...

Іноземна валюта дедалі стрімко зростає.

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up