До Кам’янця приїде хореограф Амадор Лопес.

До Кам’янця приїде хореограф Амадор Лопес.
  • Амадора Лопеса українці пам’ятають із шоу «Танці з зірками». Венесуельський хореограф 22 квітня приїде до Кам’янця – Подільського.
  • Амадаор Лопес разом із танцювальною групою «Rumbero’s» проведе майстер-клас та флеш-моб на площі біля Ратуші.

У рамках відкриття туристичного сезону керівник творчого об’єднання “Rumbero’s Art-Group”, відомий україно-венесуельський хореограф Амадор Лопес проведе танцювальний майстер-клас на площі біля Ратуші для всіх охочих.

Відбудеться це 22 квітня. А ще біля Ратуші відбудеться танцювальний флеш-моб від учасників Всеукраїнського фестивалю мистецтв “Перлина Поділля” та групи “Rumbero’s”.

Читайте також:

Сьогодні у Кам'янці Сьогодні у Кам'янці
Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО) Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО)
Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Рекорд "Подільське намисто" з висоти пташиного польоту Рекорд "Подільське намисто" з висоти пташиного польоту
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up