До Кам’янця приїде хореограф Амадор Лопес.

До Кам’янця приїде хореограф Амадор Лопес.
  • Амадора Лопеса українці пам’ятають із шоу «Танці з зірками». Венесуельський хореограф 22 квітня приїде до Кам’янця – Подільського.
  • Амадаор Лопес разом із танцювальною групою «Rumbero’s» проведе майстер-клас та флеш-моб на площі біля Ратуші.

У рамках відкриття туристичного сезону керівник творчого об’єднання “Rumbero’s Art-Group”, відомий україно-венесуельський хореограф Амадор Лопес проведе танцювальний майстер-клас на площі біля Ратуші для всіх охочих.

Відбудеться це 22 квітня. А ще біля Ратуші відбудеться танцювальний флеш-моб від учасників Всеукраїнського фестивалю мистецтв “Перлина Поділля” та групи “Rumbero’s”.

Читайте також:

0
0
0
0
Сьогодні у Кам'янці Сьогодні у Кам'янці
Як пройшов тижневий проект "#мамусіПірует_займаємосяРазом" (ФОТО) Як пройшов тижневий проект "#мамусіПірует_займаємосяРазом" (ФОТО)
Волонтери Кам'янця поділилися першими результатами прибирання лісу (ФОТО) Волонтери Кам'янця поділилися першими результатами прибирання лісу (ФОТО) Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Кам'янець в Instagram: яскраві фото кам'янчан Кам'янець в Instagram: яскраві фото кам'янчан Про історію та традиції "Квітки на камені" Про історію та традиції "Квітки на камені"
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Кам'янця-Подільського за сьогодні

keyboard_arrow_up