Контракт з головним лікарем кам’янецької стоматполіклініки закінчений

Контракт з головним лікарем кам’янецької стоматполіклініки закінчений
Фото зі сторінки М. Сімашкевича у facebook
  • Вчора, 13 листопада, головного лікаря комунального підприємства “Кам’янець-Подільська міська стоматологічна поліклініка” Антона Паканича відсторонили від роботи.
  • Поки що колишню посаду Паканича обійме його заступник.

Минулого тижня у Кам’янці розгорівся корупційний скандал. А вчора, 13 листопада,  міський голова Сімашкевич Михайло повідомив, що “...контракт з головним лікарем комунальної установи закінчений”. Про це мер пише на своїй сторінці у facebook.

Міський голова також зазначив, що 13 листопада він із депутатською комісією зустрівся з колективом стоматполіклініки, де говорили про реформи.
 

“Вислухав їхні думки, зокрема з приводу реформ. І приємно, що лікарі також "за", а значить - ми рухаємося в правильному напрямку, бо без реформ змін не буде”, - пише Сімашкевич.

Наразі виконуватиме обов’язки головного лікаря КП “Кам’янець-Подільська міська стоматологічна поліклініка” виконуватиме його обов’язки. Але це - до надання висновків правоохоронних органів.

0
0
0
0
Сьогодні у Кам'янці Сьогодні у Кам'янці
Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин
Як відбулося відкриття туристичного сезону у Кам’янці-Подільському (ВІДЕО) Як відбулося відкриття туристичного сезону у Кам’янці-Подільському (ВІДЕО) Фоторепортаж: відкриття туристичного сезону у Кам'янці-Подільському 2019 Фоторепортаж: відкриття туристичного сезону у Кам'янці-Подільському 2019 Кам’янець в Instagram: яскраві фото тижня Кам’янець в Instagram: яскраві фото тижня У Кам’янці-Подільському можуть збудувати три біогазові установки У Кам’янці-Подільському можуть збудувати три біогазові установки
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up