Контракт з головним лікарем кам’янецької стоматполіклініки закінчений

  • Вчора, 13 листопада, головного лікаря комунального підприємства “Кам’янець-Подільська міська стоматологічна поліклініка” Антона Паканича відсторонили від роботи.
  • Поки що колишню посаду Паканича обійме його заступник.
Контракт з головним лікарем кам’янецької стоматполіклініки закінчений
Фото зі сторінки М. Сімашкевича у facebook

Минулого тижня у Кам’янці розгорівся корупційний скандал. А вчора, 13 листопада,  міський голова Сімашкевич Михайло повідомив, що “...контракт з головним лікарем комунальної установи закінчений”. Про це мер пише на своїй сторінці у facebook.

Міський голова також зазначив, що 13 листопада він із депутатською комісією зустрівся з колективом стоматполіклініки, де говорили про реформи.
 

“Вислухав їхні думки, зокрема з приводу реформ. І приємно, що лікарі також "за", а значить - ми рухаємося в правильному напрямку, бо без реформ змін не буде”, - пише Сімашкевич.

Наразі виконуватиме обов’язки головного лікаря КП “Кам’янець-Подільська міська стоматологічна поліклініка” виконуватиме його обов’язки. Але це - до надання висновків правоохоронних органів.

Коментарі

Щороку в останню неділю червня в Україні відзначають День молоді. Що цікавого підготували у Кам’янці до свята – знають...

Рятувальники прибрали дерево, що впало по вулиці Гагаріна, 56.

30-річний кам’янчанин отримав вирок за те, що спричинив аварію із летальними наслідками.

Підприємець у Кам’янці не надав кошти місту за відновлення кафе.

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up