ТОП- 6 подій минулого тижня у Кам’янці, які ви могли пропустити

ТОП- 6 подій минулого тижня у Кам’янці, які ви могли пропустити

Стартував новий тиждень. Він принесе із собою календарну весну. Останній повний зимовий тиждень у Кам’янці – Подільському був вельми насиченим. Журналісти «20 хвилин» нагадають вам, чим жило місто останні сім діб у традиційному огляді подій.

1.

У Кам’янці – Подільському крадій «обчистив» підприємство. Із приміщення злодій виніс усю готівку, на яку лишень натрапив: 1000 гривень, 3000 доларів США та 1000 євро. Поліція розшукує зловмисника, котрий із металевої шафи поцупив гроші, що належать 39-рінчому кам’янчанинові. Детальніше про це можна прочитати у матеріалі.

2.

У Кам’янці дві дні поспіль ставалися ДТП. Перша – 21 лютого на перехресті вулиці Героїв Небесної Сотні та проспекту Грушевського. Зіткнулися 3 автомобілі, в тому числі й маршрутка №6. Потерпілих немає. А от у ДТП, що сталася наступного дня, 22 лютого, поблизу ПТУ №6 по проспекту Грушевського  двоє пасажирів «ВАЗу» потрапили до лікарні.

3.

Кам’янчанам, Валерію Лізвінському  та Дмитру Кримінському, що загинули в зоні АТО, встановлять меморіальні дошки. Планується, що пам’ятні стели встановлять на фасадах двох кам’янецьких шкіл? ЗОШ №15 та ЗОШ №17. Більше – у публікації.

4.

Спорт в Україні, й Кам’янці – Подільському зокрема, зараз потребує чималих фінансових ресурсів. На усіх 360 тисяч гривень, що на 2017 рік виділено з міського бюджету, очевидно, що не вистачить. І для того, аби залучити інвесторів та спонсорів до розвитку спортивної галузі у Кам’янці, 22 лютого провели І інвестиційний спортивний ярмарок.  Про це можна прочитати у матеріалі від «20 хвилин».

5.

Хтось знайшов собі нову «розвагу» - підпалити за одну ніч шість автівок, що знаходилися в одному дворі будинку. Таке сталося у Кам’янці 23 лютого, вночі, на території подвір’я будинку по вулиці Нігинське шосе. Хто саме робить такі «збитки» - поки невідомо, поліція в процесі розкушу зловмисників.Читайте про це тут.

6.

Кам’янчани підкорили столичний фествиаль «Кіномедіа». Майбутні журналісти із КПНУ ім. Огієнка взяли участь у фестивалі, знявши своє кіно про мас-медіа. Учасників із Кам’янця – Подільського було чимало. Троє із них повернулися додому із грошовими  нагородами та цінними призами. Більше про це – у ексклюзивному матеріалі від «20 хвилин».

Залишайтеся із "20 хвилин"!

Коментарі
keyboard_arrow_up