У Кам'янці встановили громадську вбиральню

У Кам'янці встановили громадську вбиральню
Фото із сайту міськради
  • У Кам'янці - Подільському відкритим залишається питання громадських вбиралень.На цю проблему нарікають не лише жителі міста, а й гості.
  • У сквері "Гунські криниці" з'явилась громадська вбиральня.

"Туалетне питання" у Кам'янці - Подільскьому влада обіцяла вирішити якомога швидше. Адже на відстуність вбиралень не перший рік нарікають і кам'янчани, і туристи.

Анонсували появу аж шести вбиралень у міськраді ще торік. Але по-троху реалізовувати потреби почали лише у 2017-му.

Восени цього року у Старому місті почали роботу над будівництвом туалету. Він там буде на постійній основі. А на днях у сквері "Гунські криниці" з'явився модульний туалет. Працюватиме туалет не цілодобово. Графік роботи та вартість ще обговорюють.

На черзі - вбиральня на території парку на мікрорайоні "Жовтневому".

Сьогодні у Кам'янці Сьогодні у Кам'янці
Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО) Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО)
Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Фестивальний Кам'янець запрошує: чому варто завітати до міста у травні? Фестивальний Кам'янець запрошує: чому варто завітати до міста у травні?
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up