Театр

У Кам’янці-Подільському з 5 по 7 травня відбудеться тренінг та вистава київського плейбек-театру. Що таке «плейбек-театр» кам’янчани уже знають, бо на початку року до міста приїжджали театрали з Кривого Рогу. Ті, хто не мав змогу дізнатися, що таке «плейбек-театр», зможе надолужити вже від завтра, 5 травня.

Уже від завтра, з 13-го по 15-те січня включно до Кам’янця – Подільського вперше завітає плейбек-театр «Ехо» з міста Кривий Ріг. Упродовж трьох днів автори демонструватимуть свою майстерність, а також готують чимало цікавих перфомансів та майстер-класів.

Народному театру «Тандем» виповнюється 5 років! З нагоди ювілею акторський склад підготував кам'янчанам новорічний мюзикл «Зимова фантазія».

Народна артистка України до Кам’янця – Подільського завітає 4 грудня, у рамках гастролей із театром. Кам'янчани матимуть змогу переглянути легендарну виставу «Майстер і Маргарита».

Кам’янець – Подільський з 14 по 17 жовтня включно перетворився на авансцену, на якій чотири дні глядач мав змогу переглянути аж 17 театральних постановок. Кожна з них різнилася за жанром, атмосферою, акторським складом та режисурою. Кам’янець бачив і комедію, і психологічну драму, і виставу абсурду. 

У жовтні, з 14 по 17 число включно, місто знову прийматиме аматорські театральні трупи із різних міст України. 

«Куди ми подінемо Наполеона?». Так зветься театральна постановка, над якою працювали актори театру «Тандем». І вже 17 та 20 серпня театрали покажуть музичну комедію кам’янчанам.

Благодійну комедію сьогодні показували актори народної  аматорської театр-студії «ЛІНК». Зібрані кошти віддали на потреби сім’ї бійця АТО.

Вже сьогодні, за годину, о 19.00, актори київського театру "Сузір'я" представлять кам’янчанам сентиментальний детектив від Сергія Довлатова «Ослик должен быть худым»

В актовій залі РЦКіМ «Розмай» 29 червня відбудеться вистава, яку підготував театральний колектив «ЛІНК». Початок комедії запланований на 18.00 годину.

keyboard_arrow_up