Театр

Уже від завтра, з 13-го по 15-те січня включно до Кам’янця – Подільського вперше завітає плейбек-театр «Ехо» з міста Кривий...

Народному театру «Тандем» виповнюється 5 років! З нагоди ювілею акторський склад підготував кам'янчанам новорічний мюзикл...

Народна артистка України до Кам’янця – Подільського завітає 4 грудня, у рамках гастролей із театром. Кам'янчани матимуть...

Кам’янець – Подільський з 14 по 17 жовтня включно перетворився на авансцену, на якій чотири дні глядач мав змогу переглянути...

У жовтні, з 14 по 17 число включно, місто знову прийматиме аматорські театральні трупи із різних міст України. 

«Куди ми подінемо Наполеона?». Так зветься театральна постановка, над якою працювали актори театру «Тандем». І вже 17 та 20 серпня театрали покажуть музичну комедію кам’янчанам.

Благодійну комедію сьогодні показували актори народної  аматорської театр-студії «ЛІНК». Зібрані кошти віддали на потреби сім’ї бійця АТО.

Вже сьогодні, за годину, о 19.00, актори київського театру "Сузір'я" представлять кам’янчанам сентиментальний детектив від Сергія Довлатова «Ослик должен быть худым»

В актовій залі РЦКіМ «Розмай» 29 червня відбудеться вистава, яку підготував театральний колектив «ЛІНК». Початок комедії запланований на 18.00 годину.

До Дня захисту дітей, 1 черавня,  театр-студія  «Тандем»  представляє кам’янецькій аудиторії відразу дві прем’єри: «Місячний принц» та «Метелики на шпильках».

У рамках благодійної акції «Лови хвилю благодійності!», 21 травня, на території Старої фортеці актори «Театру на Подолі» демонструватимуть гостям та мешканцям Кам’янця – Подільського виставу, котра має назву «Осінь у Вероні або правдива історія Ромео і Джульєтти».

20 квітня, театр-студія «Мельпомена» підготувала для мешканців та гостей Кам’янця відразу дві театральних прем’єри: "День народження" та "Під маскою".

Сьогодні, 6 квітня, у концертній залі Кам’янець – Подільського коледжу культури та мистецтв відбувся етап конкурсу аматорський театрів «Подільська сцена». Участь брали три колективи із Кам’янця, демонструючи різнобічність жанрів та оригінальність виконання постановок.

На початку квітня 2016 року стартує обласний конкурс-фестиваль аматорських театрів «Подільська сцена». Кам’янецькі трупи теж беруть участь у цьому заході.

keyboard_arrow_up