20 хвилин
43-00-50
20 хвилин - Всі Статті (10)

5 найдорожчих авто вторинного автомобільного ринку Кам’янця-Подільського, знайдено на сайті Automoto.ua. Чому саме на цьому веб-сайті? Тому що це єдиний в Україні сайт, який шукає оголошення про продаж авто на 100 авто-сайтах. Відповідно, дозволяє економити час на порівнянні асортименту та цін різних авторинків в мережі інтернет.

Вибрати автомобіль, який справді Вам потрібен, – задача не з легких. У кожного автомобіля свій характер та свої переваги. Важливо зрозуміти, які саме якості для Вас будуть найважливішими.

Економія, екологія, безпека - три основні переваги використання природного газу (метану) як палива для моторів. Незаперечна і економічна вигода його застосування: при витраті на 100 кілометрів шляху, метан обходиться в середньому майже в 2 рази дешевше, ніж бензин.

Команда Hotels24.ua стала організатором благодійної новорічної акції. Ми проводимо збір коштів, які повністю підуть на купівлю подарунків дітям, покинутих батьками.

ПУМБ один з небагатьох банків в Україні, які платять відсотки навіть на невеликий залишок на рахунку бізнес-клієнта.

ТОВ "Престиж Італ Авто" пропонує Вам широкий вибір моделей FIAT за зниженою ціною!

ПриватБанк успішно завершив переговори із західними інвесторами й тепер зміцнить свої позиції на 10 млрд грн.

Спрос на отели Буковеля начинается еще задолго до начала горнолыжного сезона. Уже в середине ноября мест на период новогодних праздников, как правило, нет. А к началу декабря большинство номеров забронированы на все зимние месяцы.

Економія сьогодні ніколи не буває зайвою, а особливо під час подорожей. Завжди хочеться отримати максимум комфорту і незабутніх вражень, витративши на такий відпочинок мінімум коштів. Є кілька корисних порад, які допоможуть заощадити правильно і легко.

В країні стало менше на 700 банківських відділень за січень-серпень цього року, за даними НБУ. Єдиний банк серед найбільших, у якого кількість відділень збільшувалася, – Перший Український Міжнародний банк. Червоний логотип цієї фінустанови з'явився ще на 38 відділеннях по всій країні. Так в Кам’янці-Подільському по вулиці Соборній, 27 відкрилося відділення ПУМБ. Тим часом ми розпитали Себастіана Рубая, заступника голови правління ПУМБ, що запропонує нашим землякам банк, який іде проти кризи?

keyboard_arrow_up