Чи підніметься вартість проїзду в "нічних" маршрутках Кам’янця?

Чи підніметься вартість проїзду в "нічних" маршрутках Кам’янця?
  • З 1 квітня, вартість проїзду у громадському транспорті Кам’янця становитиме 4 гривні.
  • Підняття тарифу на проїзд поки не стосується комунального громадського транспорту.
  • Та чи торкнеться підняття тарифу на проїзд у  маршрутках, що курсують Кам’янцем у нічний час?

Вже від завтра, аби скористатися послугою маршрутного таксі, треба готувати не 3 гривні й 50 копійок, як раніше, а 4 гривні. Рішення про підняття вартості проїзду у маршрутках прийняли 9 березня на засіданні виконкому. А ввійде в дію воно вже від завтра, 1 квітня.

У той же час, поки що вирішили не підіймати вартість проїзду у комунальному громадському транспорті. Тобто, проїзд у маршрутках №20, 21, 22, 23 так і залишиться 2 гривні та 50 копійок.

А як щодо «нічних» маршруток? Наразі вартість проїзду в маршрутці №6, №4 та №1, які курсують з 22.00 по 23. 00 годину та з 23. 00 по 00.00 годину, становить 7 гривень. Заступник міського голови Сергій Бабій журналістів "20 хвилин" запевнив, що поки вартість проїзду в «нічних» маршрутках Кам’янця залишається незмінною.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Сьогодні у Кам'янці Сьогодні у Кам'янці
Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО) Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО)
Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Фестивальний Кам'янець запрошує: чому варто завітати до міста у травні? Фестивальний Кам'янець запрошує: чому варто завітати до міста у травні?
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up