«Вар’яти» повертаються! Притула везе до Кам’янця добірний український гумор

«Вар’яти» повертаються! Притула везе до Кам’янця добірний український гумор

Для тих хто скучив за гарними українськими жартами - 19 березня до Кам’янця – Подільського їдуть «Вар’яти» і Сергій Притула. 

 «Вар’яти-шоу» все набирають популярності серед українців. Ще б пак! Добірний гумор українською мовою зараз на вагу золота. Тим паче, Сергій Притула наразі є чи не найулюбленішим телеведучим. Жартівники активно гастролюють містами України.  Сергій Притула активно допомагає українським військовим, разом із цим часто буває у Кам’янці – Подільському. Але саме із гуморшоу цього року Притула і «Вар’яти» приїдуть до Кам’янця 19 березня.

Початок гумористичного шоу запланований на 18. 00 годину. Локація – актова зала коледжу ПДАТУ. Квитки можна придбати у магазині «Скринька меломана» та у піцерії «Мак Смак».

До речі, минулого року,  Притула приїздив із «Вар’ятами» до Кам’янця теж у березні.

Не впустіть нагоди відпочити у компанії із талановитими українськими жартівниками.

0
0
0
0
Сьогодні у Кам'янці Сьогодні у Кам'янці
Як пройшов тижневий проект "#мамусіПірует_займаємосяРазом" (ФОТО) Як пройшов тижневий проект "#мамусіПірует_займаємосяРазом" (ФОТО)
Волонтери Кам'янця поділилися першими результатами прибирання лісу (ФОТО) Волонтери Кам'янця поділилися першими результатами прибирання лісу (ФОТО) Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Кам'янець в Instagram: яскраві фото кам'янчан Кам'янець в Instagram: яскраві фото кам'янчан ТОП-5 новин тижня у Кам’янці, які варті уваги ТОП-5 новин тижня у Кам’янці, які варті уваги
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Кам'янця-Подільського за сьогодні

keyboard_arrow_up