ТОП-5 новин тижня у Кам’янці, які ви могли пропустити

ТОП-5 новин тижня у Кам’янці, які ви могли пропустити
  • “20 хвилин” пропонує згадати у традиційній рубриці, чим жило місто минулого тижня.

У Кам’янці сьогодні, 20 травня, відбулося відкриття Будинку культури, який не функціонував більше чотирьох років внаслідок пожежі. Детальніше читайте за посиланням.

 

Закордонні делегації та частування варениками: Кам’янець відзначив День міста. Більше читайте за посиланням.

 

У Кам’янці 18 травня встановили новий рекорд України – містяни сформували живий герб квітки на камені. Репортаж із місця події читайте тут.


 

Підполковника поліції у Кам’янці піймали на хабарі у розмірі 2 500 доларів. Детальніше про затримання читайте тут.


 

Рятувальники за допомогою рятувальної мотузки та кошми дістали тіло громадянина 1985 року і передали правоохоронним органам. Більше за посиланням.

Сьогодні у Кам'янці Сьогодні у Кам'янці
Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО) Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО)
Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Фестивальний Кам'янець запрошує: чому варто завітати до міста у травні? Фестивальний Кам'янець запрошує: чому варто завітати до міста у травні?
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up