ТОП-5 подій тижня у Кам’янці, які варті уваги

ТОП-5 подій тижня у Кам’янці, які варті уваги
  • "Тиждень Кам’янця - Подільскього" на національному телебаченні, театральний та аграрний фестивалі…
  • А чим ще жило місто минулого тижня - дивіться у традиційному огляді новин.

16 жовтня, в ефірі “Нового каналу” вийшла передача “Ревізор”, де показали кам’янецькі заклади харчування і готель. Чому жодному закладу Тищенко не залишив відзнаку - бачили журналісти “20 хвилин”.
 

 


 У Кам’янці - Подільському 17 жовтня стартував третій “Агроуніфест”. До Кам’янця з’їхались студенти-аграрії з різних українських міст, аби показати, що технічні спеціальності не заважають творчому потенціалу. Почитати про подію докладніше можна у публікації.

 


18 жовтня ефір телеканалу “1+1” не обійшовся без чаруючих зимових пейзажів Кам’янця - Подільського. У шоу “Міняю жінку" експериментувала родина Філатових із Кам’янця. Чим завершився експеримент - дивіться у публікації.


 


У кам’янецькому ЦНАПі почали приймати документи для оформлення паспортів вже від 19 жовтня. За біометричним паспортом у перший день уже звернулось 5 кам’янчан.
Детальніше - читайте тут.


 


З 19 по 22 жовтня у Кам’янці - Подільському проходив третій театральний фестиваль “Комора”. Чотири дні - сімнадцять вистав, десяток майстер-класів, безпосереднє знайомство з акторами, обмін досвідом та енергетикою, театральна атмосфера - таким був цьогорічний фестиваль. А вчора, 22 жовтня, відбулося закриття фесту, де визначили переможців. Журналісти “20 хвилин” слідкували за розвитком подій усі чотири дні “Комори”, і вже знаємо переможців. Матеріали про фестиваль можна знайти за посиланням.


 

Коментарі
keyboard_arrow_up