Люди

Люди

Журналісти «20 хвилин» поспілкувалися з власником тату-студії «Чорний Лебідь» В’ячеславом Лебедем

Журналісти «20 хвилин» поспілкувалися із захисником довкілля Артемом Недрею

Кам’янчанин здобув диплом ІІІ ступеня на Всеукраїнських змаганнях з математики.

Страшний діагноз – діабет І типу поставили трирічному Серафиму Волошановському у лютому 2017 року. Відтоді дитина 6 разів перебувала у лікарні, перенесла багато уколів, крапельниць та операцію.

Кам’янець-Подільський зарекомендував себе як одне із найкрасивіших міст України, яке особливо розвинене у туристичній сфері. З кожним роком відкриваються нові заклади, проте все-таки багато чого не вистачає. Журналісти “20 хвилин” вирішили запитати кам’янчан, чого на їхню думку бракує місту.

Цьогоріч осінь у Кам’янці дійсно традиційна – із дощем, вітром та мріями про гарячий чай. Чудовим доповненням до домашнього затишку є хороша книга, тож журналісти “20 хвилин” вирішили запитати кам’янчан, що ж вони обирають для читання.

Квіти, увіковічнені в епоксидній смолі, прикрашають витончені жіночі шиї чи тендітні дівочі пальчики. За майже 6 років цього заняття Юлія Марущак зробила вже понад 1000 прикрас, які носять в університеті Огієнка, у міській раді та навіть у США. Навчалася кам’янчанка цій майстерності сама - методом спроб і провалів. Бо, як каже Юлія: «…поки сам не спробуєш, то не знатимеш що і до чого». Журналісти «20 хвилин» поспілкувались із талановитою майстринею Юлією Марущак, розпитали про ремесло, створене додавати жіночності та вишуканості панянкам.

Канадська стрічка «Гіркі жнива» про трагічну долю українців викликала довкола себе чимало галасу. У центрі фільму – любовна історія Юрія та Наталі на тлі страшного геноциду – Голодомору 1932-1933 років. Кам’янчанка Катерина Петрашова дублювала голос британської акторки Саманти Баркс, яка зіграла у стрічці українку Наталку.

Вчора, 24 лютого, у Києві відбулася церемонія нагородження учасників фестивалю "Кіномедіа". Конкурсанти із Кам'янця повернулися додому із перемогами в конкурсі анімаційного кіно, у номінації "документальне кіно" та із гран-прі!

Костянтин Баришполець ще 31 січня вранці пішов із дому. Минув тиждень, а від юнака немає жодної звістки.

keyboard_arrow_up