Кiно

Вже за декілька днів, 29-го січня, в Кам'янці-Подільському кінопоказ фільму про бій під станцією "Крути". Вхід – вільний.

play_circle_filled

Сьогодні – День народження видатного кінорежисера, сценариста, народного артиста УРСР, Сергія Параджанова. Журналісти «20...

Український кінематоргаф не спить. Цьогоріч у прокат вийшло аж 30 вітчизняних стрічок. Кам’янець – Подільський намагається...

Кінематограф безперервно напрацьовує все більше й більше зразків сучасного мистецтва фільмів . Адже це один із найбільш популярних...

Кам’янець – Подільський неодноразово перетворювався на плацдарм для зйомок фільмів. Але коли стрічку знімає кам’янчанин про кам’янчан і для кам’янчан, це не може не привернути увагу. Журналістам «20 хвилин» Андрій Заєць розповів про кінематографічну роботу, над якою працює зараз.

Не знаєте як відпочити серед тижня від роботи, аби далеко не їхати і коштувало небагато? Чи не найбільш популярним способом релаксу є кіноперегляд гарної стрічки на великому екрані. Тим паче, у двох кінотеатрах Кам’янця – Подільського завтра відбудеться показ гарних прикладів сучасного кінематографу.

День святого Валентина – ще один момент, аби нагадати коханій людині про свої почуття. Свято усіх закоханих можна провести разом за романтичною вечерею або за переглядом захоплюючого фільму. Пропонуємо анонс стрічок, котрі можна переглянути 14 лютого у кінотеатрах «Дружба» та «Сінема».

10 та 11 лютого до Кам’янця приїздить знімальна група, аби відтворити у документальній стрічці життя видатного гандбольного тренера Ігоря Турчина, який закінчив Кам'янець-Подільський педагогічний інститут.

Влітку 2013 року до нашого міста завітала знімальна група з Росії. Знімали в Кам’янці серіал «Все когут короли», який недавно вийшов на екрани російських телеканалів.

У Кам’янці можна побачити такі фільми: «Заплати привиду», «Легенда», «Пен: Подорож в Небувалію», «Марсіянин».

keyboard_arrow_up