Точка зору

Мерія Кам’янця розробляє стратегію розвитку міста і проводить опитування серед містян

До Хмельницького з робочим візитом завітали очільники партії “Основа”. Лідер політичної сили Сергій Тарута та голова партії Андрій Ніколаєнко приїхали, аби представити нового голову обласного осередку Андрія Починка. Крім того, партія “Основа” провела зустріч зі студентами Хмельницького національного університету та поспілкувалась із підприємцями з місцевого речового ринку.

91% громадян України вважають корупцію однією з серйозних проблем держави, а 61% - переконані у тому, що це найсерйозніша проблема, яка заважає розвитку країни

На сесії міської ради , 6 березня, ухвалили вивішування у пам’ятні дні червоно-чорного прапору. Журналісти сайту “20 хвилин” вирішили запитати думки кам’янчан про це.

5 найдорожчих авто вторинного автомобільного ринку Кам’янця-Подільського, знайдено на сайті Automoto.ua. Чому саме на цьому веб-сайті? Тому що це єдиний в Україні сайт, який шукає оголошення про продаж авто на 100 авто-сайтах. Відповідно, дозволяє економити час на порівнянні асортименту та цін різних авторинків в мережі інтернет.

Молодь у Кам’янці – Подільському активна. У цьому вкотре можна було переконатися на форумі «Інціативна молодь-2016», котрий пройшов вчора, 26 жовтня.

Електронні петиції в загальноукраїнських межах набирають популярності. У Кам’янці ж першу розглянуть на наступній сесії міської ради. Основна мета петиції – акцентувати увагу влади щодо питання комфорту й безпеки пересування усіх категорій населення, а також – вирішити проблеми.

Із нагоди святкування 202-річчя від Дня народження Тарса Шевченка, ми вирішили поспілкуватися із молоддю Кам’янця, аби дізнатися що вони думають стосовно історичної постаті Тараса Григоровича та його творчого доробку.

Наприкінці 2016 року - напочатку 2017-го у Кам’янці – Подільському з’явиться нова патрульна поліція.

Стара частина Кам’янця-Подільського – це обличчя усього міста. Саме тут упродовж цілого року туристи знайомляться із Поділлям, а також складають своє перше враження про Кам’янець.

keyboard_arrow_up