Точка зору

До Хмельницького з робочим візитом завітали очільники партії “Основа”. Лідер політичної сили Сергій Тарута та голова партії...

91% громадян України вважають корупцію однією з серйозних проблем держави, а 61% - переконані у тому, що це найсерйозніша...

На сесії міської ради , 6 березня, ухвалили вивішування у пам’ятні дні червоно-чорного прапору. Журналісти сайту “20 хвилин”...

5 найдорожчих авто вторинного автомобільного ринку Кам’янця-Подільського, знайдено на сайті Automoto.ua. Чому саме на цьому...

Молодь у Кам’янці – Подільському активна. У цьому вкотре можна було переконатися на форумі «Інціативна молодь-2016», котрий пройшов вчора, 26 жовтня.

Електронні петиції в загальноукраїнських межах набирають популярності. У Кам’янці ж першу розглянуть на наступній сесії міської ради. Основна мета петиції – акцентувати увагу влади щодо питання комфорту й безпеки пересування усіх категорій населення, а також – вирішити проблеми.

Із нагоди святкування 202-річчя від Дня народження Тарса Шевченка, ми вирішили поспілкуватися із молоддю Кам’янця, аби дізнатися що вони думають стосовно історичної постаті Тараса Григоровича та його творчого доробку.

8 березня кожна жінка прагне отримати щось цікаве, весняне у сюрприз від коханого. Ми запитали кам’янчанок, на який подарунок вони очікують від коханого або друзів у Міжнародний жіночий день.

Наприкінці 2016 року - напочатку 2017-го у Кам’янці – Подільському з’явиться нова патрульна поліція.

Стара частина Кам’янця-Подільського – це обличчя усього міста. Саме тут упродовж цілого року туристи знайомляться із Поділлям, а також складають своє перше враження про Кам’янець.

У суботу, 23 січня, мережу сколихнуло повідомлення Європейського суду про заборону з березня поточного року хрестити немовлят.

Для кожного водія вимушена зупинка його авто смугастим жезлом асоціюється не з вельми приємними емоціями. Водій, перш за все, повинен знати, за що його транспортний засіб зупинили поліцейські.

Студентство – комуна, що любить святкувати. Хтось навіть заздрісно подейкує, мовляв, аж два свята для студентів – чи не забагато? Та потрібно розібратися у тому, чому аж дві дати на календарі студенти обкреслюють червоним маркером.

На днях мережа буквально вибухнула скандалом. Світовий бренд безалкогольних напоїв Coca-Cola зробила Крим "російським"

keyboard_arrow_up